Kto ukradł bramę i furtkę z cmentarza w Drzonowie? Gmina Świdnica prosi o pomoc

02 luty 2022
Autor: 
Kto ukradł bramę i ogrodzenie cmentarza w Drzonowie? Fot. UG Świdnica

W Drzonowie koło Zielonej Góry doszło do kradzieży. Nieznany sprawca ukradł bramę z cmentarza. Łupem padła również furtka. Sprawa trafiła na policję.

Wszystko wydarzyło się prawdopodobnie w nocy z poniedziałku na wtorek, 2 lutego. Nieznany sprawca ukradł bramę oraz furtkę wejściową na Cmentarz Komunalny w miejscowości Drzonów (gmina Świdnica).

Sprawa od razu została zgłoszona na policję, która będzie próbowała namierzyć sprawcę. O pomoc we wskazaniu złodzieja prosi też gmina.

- Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 68 327 31 15 osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu sprawcy, coś widziały lub słyszały - apeluje Urząd Gminy w Świdnicy.

To nie pierwszy przykład cmentarnej kradzieży na terenie gminy. Jak informują mieszkańcy, wcześniej ginęły m.in. bramy w Letnicy i Słonem. Ponadto w ubiegłym roku nieznany sprawca ukradł z cmentarzy kamery monitoringu.

Przeczytaj też: Wyrzucali śmieci do lasu koło Zielonej Góry. Zostali złapani na gorącym uczynku


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u