Zakrwawione ciało mężczyzny znalezione w rowie pod Gorzowem. Co się stało?

07 luty 2022
Autor: 
Zakrwawione ciało mężczyzny znalezione w rowie pod Gorzowem. Co się stało? Redakcja/Archiwum

Zakrwawione ciało mężczyzny znalezione w rowie w miejscowości Bolemin pod Gorzowem Wielkopolskim. 

W poniedziałek, 7 lutego około godziny 10 w miejscowości Bolemin zostały ujawnione zwłoki mężczyzny. Ciało leżało w rowie naprzeciwko domu zgłaszającego. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Z informacji przekazanych przez osobę zgłaszającą wynikało, że ciało było zakrwawione.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 55-letniego mieszkańca gminy Deszczno. Czynności na miejscu prowadziła grupa dochodzeniowo-śledcza policji pod nadzorem prokuratora.

- Przyczyny śmierci mężczyzny będą ustalane. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do sekcji. - podaje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

Czytaj także - Przebudowa mostu w Kostrzynie nad Odrą. Od dziś ruch wahadłowy - będą ogromne korki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u