Akcja policyjnych "narkotykowców" w Zielonej Górze. Zatrzymano 36-letniego dilera

07 luty 2022
Autor: 
Akcja policji w Zielonej Górze. Zatrzymano dilera narkotyków Fot. KMP Zielona Góra

Marihuana, MDMA, kokaina i wiele innych narkotyków - to efekt policyjnej akcji w Zielonej Górze. Funkcjonariusze zatrzymali dilera z centrum miasta.

Zielonogórscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową ustalili, że 36-letni mieszkaniec miasta może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Ponadto pojawiały się informacje, że będzie on chciał wprowadzić narkotyki do obrotu.

W piątek, 4 lutego, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę przy wsparciu policyjnych wywiadowców. Był z nim 33-latek, który tuż przed ujęciem otrzymał narkotyki od dilera.

"Magazyn" narkotyków w piwnicy

Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 36-latka, ale bez efektów. Narkotyki znaleziono jednak w piwnicy w specjalnej zakamuflowanej skrytce.

- Zabezpieczono środki odurzające o wadze około 60 gramów. Była to amfetamina, metaamfetamina, marihuana, MDMA, ecstasy oraz kokaina - wymienia podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Zatrzymany 36-latek był już wielokrotnie notowany i karany za przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do nawet 10 lat.

Przeczytaj też: Pijany kierowca wypadł z drogi pod Świebodzinem. Zostawił pasażera i próbował uciec


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u