Sterta śmieci na wsi pod Zieloną Górą. To prawdopodobnie odpady posprzątane z Nietkowa (ZDJĘCIA)

07 luty 2022
Autor: 
Sterta śmieci w Laskach pod Zieloną Górą Fot. LaskiOdrzańskie.pl/FB

Sterta śmieci w Laskach (gmina Czerwieńsk). Kto wywiózł odpady? To prawdopodobnie Ci sami mężczyźni, którzy wcześniej wpadli na gorącym uczynku w Nietkowie.

Leśniczy Piotr Nalewajczyk wspólnie z sołtysem miejscowości Laski Piotrem Bogdanowiczem ujawnili na terenie wsi stertę odpadów. Wśród worków foliowych wypełnionych m.in. ubraniami udało znaleźć się dane właściciela.

- Na miejsce przyjechała policja, zabezpieczając dowody. Dodam tylko, że obszar objęty programem Natura 2000 - podkreśla Piotr Bogdanowicz, sołtys Lasek.

Śmieci wywiezione po raz kolejny?

Wszystko wskazuje na to, że to te same odpady, które wcześniej trafiły do oddalonego o zaledwie kilka kilometrów Nietkowa. Wówczas wywóz śmieci jednak się nie udał, bo sprawców nakrył na gorącym uczynku właśnie miejscowy leśniczy.

- Widać kara była za mała - pisze pani Karolina. Oburzona jest również pani Bernadeta. - To brudasy, niech wyrzucą koło swojego domu - komentuje.

Tematem będzie zajmować się zielonogórska policja. Wkrótce ruszy postępowanie w tej sprawie.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek na DK92 koło Świebodzina. Jedna osoba nie żyje, kolejna jest ranna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u