Dostawczak wbił się w tył lawety na S3 pod Świebodzinem. Dwie osoby ranne!

10 luty 2022
Autor: 
Dostawczak wbił się w tył lawety na S3 pod Świebodzinem. Dwie osoby ranne! KP PSP Świebodzin

Samochód dostawczy uderzył w tył lawety na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

W czwartek, 10 lutego około godziny 17:30 na trasie S3 w pobliżu węzła Świebodzin Północ doszło do zderzenia samochodu dostawczego z lawetą, która transportowała osobowe Audi. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem dostawczym uderzył w tył lawety przewożącej samochód osobowy. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Przyczyny oraz okoliczności zdarzenia ustalają świebodzińscy policjanci. 

Ruch w kierunku Zielonej Góry jest obecnie zablokowany, nie wiadomo ile potrwają utrudnienia. 

Czytaj także - Kontrola policji przy granicy. Szukali imigrantów, znaleźli kartony z narkotykami


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u