Chciał ścigać się z BMW, którym jechali policjanci. "Wygrał" wysoki mandat!

15 luty 2022
Autor: 
Chciał ścigać się z BMW, którym jechali policjanci. "Wygrał" wysoki mandat! Lubuska Policja

Kierowca chciał się ścigać ulicami Gorzowa. Niestety za przeciwnika wybrał policjantów w nieoznakowanym radiowozie!

W sobotę, 12 lutego policjanci w nieoznakowanym radiowozie marki BMW patrolowali gorzowskie ulice. Nagle inny kierowca postanowił wyzwać funkcjonariuszy do wyścigu, nie wiedział jeszcze jak wysoka jest stawka. Mężczyzna pędził ponad 100 km/h w terenie zabudowanym, nie sygnalizował też zmiany kierunku jazdy.

Po chwili wyścig został przerwany, policjanci włączyli sygnalizację świetlną oraz dźwiękową i zatrzymali osobówkę. Kierowca był w szoku, ponieważ nie zdawał sobie sprawy z kim chciał się ścigać. - Za swoje przewinienia mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych, 10 punktów karnych oraz stracił prawo jazdy. - podaje nadkomisarz Magdalena Ziętek z KMP w Gorzowie Wielkopolskim. 

Czytaj także - Sulechów: Kradli, bo "nadarzyła się okazja". Straty oszacowano na 2,5 tys. złotych!

{loadmoduleimd 453}

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u