Zaginęła 16-letnia Małgorzata Wrzosek z Zielonej Góry!

16 luty 2022
Autor: 
Zaginęła 16-letnia Małgorzata Wrzosek z Zielonej Góry!

Zaginęła 16-letnia Małgorzata Wrzosek z Zielonej Góry. Nastolatka wyszła z domu kilka dni temu i wciąż nie nawiązała kontaktu z rodziną!

W poniedziałek, 14 lutego około godziny 8 rano 16-letnia Małgorzata Wrzosek wyszła z domu w Zielonej Górze. Dziewczyna miała udać się na praktyki, niestety w ogóle tam nie dotarła. Małgorzata od chwili zaginięcia ma wyłączony telefon i wciąż nie nawiązała kontaktu z rodziną. Sprawa została zgłoszona na policję.

Małgorzata Wrzosek ma 16 lat, jednak jak podaje rodzina jej wygląd może wskazać na więcej. W dniu zaginięcia miała na sobie szarą kurtkę, czarne spodnie i szarą torebkę, nosi długie rozpuszczone włosy.

Wszystkie osoby mające wiedzę na temat zaginionej proszone są o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z naszą redakcją. 

Czytaj także - Premier wprowadził stopień alarmowy ALFA-CRP. Co to oznacza?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u