Krosno Odrz.: 41-latka zabiła partnera, jego ciało zatopiła w Odrze. Trwają poszukiwania!

07 marzec 2022
Autor: 
Krosno Odrz.: 41-latka zabiła partnera, jego ciało zatopiła w Odrze. Trwają poszukiwania! Redakcja/Archiwum

Trwają intensywne czynności służb mające na celu odnalezienie ciała zabitego 66-letniego mężczyzny z Krosna Odrzańskiego. 41-letnia partnerka mężczyzny przyznała się do winy!

Zabójstwo w Krośnie Odrzańskim. Pod koniec stycznia 2022 roku krośnieńska policja prowadziła poszukiwania za zaginionym 66-latkiem, który według relacji rodziny miał wyjść z domu i całkowicie zerwać kontakt. W internecie pojawiło się zdjęcie poszukiwanego z prośbą o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu. Niestety czynności operacyjne funkcjonariuszy ujawniły tragiczną prawdę. Mężczyzna został zabity przez swoją partnerkę.

- 41-letnia kobieta usłyszała zarzut zabójstwa konkubenta i przyznała się do zarzucanego jej czynu. - podaje Prokurator Ewa Antonowicz, Rzecznik Prasowa Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. Kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. - Kobieta przedstawiła podczas wizji lokalnej przebieg zdarzenia. - dodaje Prokurator Ewa Antonowicz. 

Po wizji lokalnej ruszyły poszukiwania ciała 66-latka, które miało trafić do Odry. Służby od kilku dni przeczesują koryto rzeki. W akcję włączył się również Marcel Korkuś, biegły sądowy z zakresu nurkowania i poszukiwań podwodnych a prywatnie rekordzista świata w nurkowaniu wysokogórskim, odkrywca najwyżej położonego jeziora na Ziemi. 

W toku prowadzone śledztwa powstało kilka wersji, jedna z nich zakłada, że kobieta nie działała sama. 

Czytaj także - Awaria wodociągu w Świdnicy koło Zielonej Góry. "Nie można określić czasu usunięcia"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u