Groźny wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana. Spore utrudnienia w ruchu!

15 marzec 2022
Autor: 
Groźny wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana. Spore utrudnienia w ruchu! Fot. Sebastian

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu!

We wtorek, 15 marca chwilę przed godziną 7 rano na ulicy Sulechowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Źródlaną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Jaguar i Skoda. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

- Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala na szczegółowe badania. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz zneutralizowali wycieki substancji ropopochodnych z mocno rozbitych pojazdów. 

Czynności prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku. Na ulicy Sulechowskiej występują spore utrudnienia. Pasy w kierunku centrum miasta są zablokowane. Służby kierują ruchem. 

Czytaj także - Ogromny pożar nieużytków nad Odrą. Spłonęło około 60 hektarów!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u