Tragiczny wypadek pod Rzepinem. Nie żyje kobieta. W akcji śmigłowiec LPR!

05 kwiecień 2022
Autor: 
Tragiczny wypadek pod Rzepinem. Nie żyje kobieta. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Śmiertelny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 134 pod Rzepinem. Samochód osobowy wypadł z jezdni. Nie żyje kobieta. 

We wtorek, 5 kwietnia około godziny 13:40 na Drodze Wojewódzkiej numer 134 pomiędzy Rzepinem a Ośnem Lubuskim doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Volkswagen, którym podróżowała jedna osoba. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. {loadmoduleid 450)

Samochód osobowy, którym podróżowała kobieta z niewyjaśnionych wypadł z drogi. Przybyłe na miejsce służby ratownicze błyskawicznie przystąpiły do pomocy poszkodowanej. Niestety mimo reanimacji 63-letnia kobieta poniosła śmierć. 

Czynności prowadzą słubiccy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. - Z nieustalonych przyczyn kierująca Volkswagenem na prostym odcinku drogi zjeżdżała na prawe i lewe pobocze drogi, po czym wypadła z jezdni i uderzyła w drzewo - podaje asp. Agnieszka Kaczmarek, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. 

Droga Wojewódzka numer 134 jest zablokowana. Wprowadzono objazd przez Drogę Wojewódzką numer 139 oraz miejscowość Lubiechnia Wielka.

Czytaj także - Przelał 160 tys. złotych oszustowi, bo uwierzył, że jego konto jest zagrożone...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u