Nocny pożar domu pod Babimostem. W akcji 10 zastępów straży pożarnej!

12 kwiecień 2022
Autor: 
Nocny pożar domu pod Babimostem. W akcji 10 zastępów straży pożarnej! Fot. OSP Nowe Kramsko

Nocny pożar poddasza domu jednorodzinnego w miejscowości Podmokle Małe pod Babimostem. W akcji 10 zastępów straży pożarnej!

We wtorek, 12 kwietnia około godziny 2 w nocy służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru poddasza budynku jednorodzinnego w miejscowości Podmokle Małe pod Babimostem. Na miejsce zadysponowano łącznie 10 zastępów straży pożarnej.

- W budynku przebywały trzy osoby, zdążyły opuścić go przed przybyciem straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. 

Niestety w wyniku pożaru, całe poddasze uległo zniszczeniu. Przyczyny zdarzenia będzie wyjaśniała policja. 

Czytaj także - Rozkład jazdy MZK Zielona Góra na Wielkanoc. Sprawdź, jak będą jeździć autobusy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u