Poważny pożar mieszkania w Międzyrzeczu. Poparzona kobieta. W akcji śmigłowiec LPR!

12 kwiecień 2022
Autor: 
Poważny pożar mieszkania w Międzyrzeczu. Poparzona kobieta. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Poważny pożar mieszkania w jednym z bloków w Międzyrzeczu. Jedna osoba została poważnie poparzona. W akcji śmigłowiec LPR!

We wtorek, 12 kwietnia około godziny 11 w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy 2 gen. Dąbrowskiego w Międzyrzeczu wybuchł pożar. Na miejsce zadysponowano łącznie 5 zastępów straży pożarnej. Z chwilą dojazdu pierwszych jednostek, pożar obejmował w całości dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku.

Na klatce schodowej panowało duże zadymienie, strażacy w aparatach powietrznych prowadzili akcję gaśniczą oraz ewakuację mieszkańców. Z lokalu objętego pożarem ewakuowano około 60-letnią kobietę, która doznała poważnych poparzeń. Dodatkowo z budynku strażacy ewakuowali kobietę z dzieckiem oraz kobietę w ciąży. 

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego, który przetransportował poparzoną kobietę do szpitala. Pozostałe ewakuowane osoby zostały lekko podtrute dymem, nie wymagały jednak hospitalizacji. Przyczyny pożaru będzie ustalać policja. 

Czytaj także - Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u