Zielona Góra: 45-latek rozbił auto o latarnię. Wydmuchał 3,8 promila!

12 kwiecień 2022
Autor: 
Zielona Góra: 45-latek rozbił auto o latarnię. Wydmuchał 3,8 promila! Redakcja

Kompletnie pijany 45-latek wsiadł za kierownicę Volkswagena w Zielonej Górze. Jazda zakończyła się na przydrożnej latarni. Mogło dojść do tragedii. 

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 11 kwietnia około godziny 21 w Zielonej Górze. Kompletnie pijany 45-latek wsiadł za kierownicę Volkswagena i wybrał się w przejażdżkę po mieście. Mężczyzna jechał ul. Stefana Wyszyńskiego w kierunku ulicy Botanicznej, nagle na rondzie Anny German stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną latarnię.

Świadkowie zdarzenia postanowili sprawdzić, czy kierowcy nic się nie stało. Gdy znaleźli się koło samochodu, mężczyzna wysiadł z pojazdu. Wówczas okazało się, że jest kompletnie pijany. Ludzie postanowili zatrzymać kierującego i powiadomili służby. Na miejsce wezwano policję, zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarną. 

Pijany kierowca w Zielonej Górze 

Policjanci przebadali alkomatem kierującego Volkswagenem 45-latka. Badanie pokazało, że mężczyzna miał 3,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu! Kierowcy za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów nie mniejszy niż 3 lata. Ponadto mężczyzna straci prawo jazdy i otrzyma grzywnę w wysokości przynajmniej 5 tysięcy złotych.

Czytaj także - Nocny pożar domu pod Babimostem. W akcji 10 zastępów straży pożarnej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u