Pijany kierowca w Zielonej Górze. Gdy zjeżdżał z ronda, uderzył w latarnię (ZDJĘCIA)

11 kwiecień 2022
Autor: 
Zielona Góra: Pijany kierowca uderzył w latarnię Redakcja

Kolizja w Zielonej Górze. Pijany kierowca uderzył w latarnię, gdy zjeżdżał z ronda. Mężczyznę zatrzymali świadkowie zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 11 kwietnia. Po godzinie 21:00 kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen wjechał na rondo imienia Anny German (przy ulicy Ptasiej). Gdy zjeżdżał z ronda w ul. Michalskiego, uderzył w latarnię uliczną.

Świadkowie zdarzenia postanowili sprawdzić, czy kierowcy nic się nie stało. Gdy znaleźli się koło samochodu, mężczyzna wysiadł z pojazdu. Wówczas okazało się, że jest kompletnie pijany. Ludzie postanowili zatrzymać kierującego i powiadomili służby.

Pijany kierowca w rękach policji

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej, patrol policji oraz zespół pogotowia ratunkowego. Mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń. Zatrzymanego mężczyznę przejęli policjanci, którzy wykonują teraz z nim niezbędne czynności.

Kierowcy za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów nie mniejszy niż 3 lata. Ponadto mężczyzna straci prawo jazdy i otrzyma grzywnę w wysokości przynajmniej 5 tysięcy złotych.

Przeczytaj też: Pijany policjant rozbił nieoznakowane BMW. Ma ponad 2 promile alkoholu (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u