Pogoda Lubuskie. W nocy będą przymrozki. IMGW wydało ostrzeżenia dla lubuskiego

11 kwiecień 2022
Autor: 
Pogoda Lubuskie. W nocy będą przymrozki Redakcja

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed przymrozkami. Miejscami temperatura może spaść do minus 5 stopni Celsjusza.

Kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. To przysłowie świetnie obrazuje aktualną sytuację pogodową, która od początku miesiąca jest bardzo kapryśna i z dnia na dzień potrafi się bardzo zmieniać. Słońce przeplata się z deszczem, a nawet opadami gradu.

Pogoda w Lubuskiem - ostrzeżenia przed przymrozkami

Mocno zmienia się także temperatura, która dziś w nocy spadnie poniżej zera. IMGW wydało ostrzeżenia przed przymrozkami dla wszystkich powiatów w Lubuskiem. Alert obowiązuje od godziny 23:00 w poniedziałek, 11 kwietnia, do godziny 8:00, 12 kwietnia.

- Prognozuje się spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -5°C - czytamy w komunikacie Biura Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu.

Kiedy możemy się spodziewać zdecydowanej poprawy pogody? Zgodnie z prognozami najcieplej powinno być w środę i czwartek, kiedy temperatura wyniesie około 15 stopni Celsjusza. Końcówka tygodnia znów przyniesie nam jednak ochłodzenie.

Przeczytaj też: Wandale nie odpuszczają. Ktoś znów zniszczył napis "I love Zielona"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u