Rozkład jazdy MZK Zielona Góra na Wielkanoc. Sprawdź, jak będą jeździć autobusy

11 kwiecień 2022
Autor: 
Rozkład jazdy MZK Zielona Góra na Wielkanoc Redakcja

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra zmieni się na święta wielkanocne. Przewoźnik ograniczy kursowanie autobusów. Zobacz, co się zmieni.

Jak co roku Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze zmienia rozkład jazdy autobusów na Wielkanoc. Jednym z czynników są oczywiście zmniejszone potrzebamy przewozowe w okresie wielkanocnym. Co dokładnie się zmieni?

14 i 15 kwietnia

  • Autobusy wszystkich linii będą kursowały według rozkładów jazdy na ferie i wakacje (niebieska kolumna na tabliczkach przystankowych).

16 kwietnia - Wielka Sobota

  • Autobusy będą kursowały wg sobotniego rozkładu jazdy do godz. 15:00, przy czym ostatnie kursy z poszczególnych pętli będą rozpoczynały się do godziny 14:30
  • Od godziny 15:00 rozpocznie kursowanie autobus linii nocnej N3

17 i 18 kwietnia - Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny

  • Zawieszone zostaje kursowanie autobusów linii: 9, 14, 29, 44
  • Autobusy linii 0 rozpoczną kursowanie po godz. 9:00 według świątecznego rozkładu jazdy, a ilość kursów do pętli PKP Nowy Kisielin przez Park Technologiczny zostanie ograniczona (część autobusów skończy trasę na pętli Wrocławska

19 kwietnia

  • Autobusy wszystkich linii będą kursowały według rozkładów jazdy na ferie i wakacje (niebieska kolumna na tabliczkach przystankowych)

Przeczytaj też: Wandale nie odpuszczają. Ktoś znów zniszczył napis "I love Zielona"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u