Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu (ZDJĘCIA)

20 maj 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek Redakcja

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu przy areszcie zderzyły się dwa samochody osobowe. Występują utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w piątek, 20 maja, około godziny 22:20. Na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej, Dąbrówki i Długiej zderzyły się dwa samochody osobowe. To Renault Clio oraz Ford Fiesta.

Na miejsce zdarzenia wezwano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przybył też podstawowy zespół pogotowia ratunkowego. Na szczęście osoby jadące pojazdami nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia ustala teraz policja. Na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Policja przesiada się na rowery. Patrolują parki i centrum miasta (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u