Ciężarówka rozbiła się o bariery energochłonne na S3 pod Skwierzyną!

23 maj 2022
Autor: 
Ciężarówka rozbiła się o bariery energochłonne na S3 pod Skwierzyną! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne i stanął w poprzek drogi na trasie S3 pod Skwierzyną. Występują spore utrudnienia w ruchu!

W poniedziałek, 23 maja około godziny 13 na drodze ekspresowej S3 w pobliżu Skwierzyny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego z naczepą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w ciężarówce doszło do awarii układu hamulcowego w wyniku czego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. W wyniku zdarzenia nikomu nic poważnego się nie stało. Droga od węzła Gorzów Wielkopolski Południe do węzła Skwierzyna Zachód jest zablokowana. Ruch kierowany jest Drogami Krajowymi numer 22 i 24. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia na trasie S3. 

Czytaj także - Falubaz Zielona Góra wygrywa z Polonią Bydgoszcz 48:42!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u