Taksówka wymusiła pierwszeństwa motocykliście w Zielonej Górze!

23 maj 2022
Autor: 
Taksówka wymusiła pierwszeństwa motocykliście w Zielonej Górze! Redakcja

Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Taksówka zderzyła się z motocyklistą, po chwili motocykl zaczął się palić!

W poniedziałek, 23 maja około godziny 17:40 na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej z Piaskową w Zielonej Górze doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Toyota z motocyklem. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, patrole policji oraz motoambulans.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący taksówką najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwa przejazdu motocykliście w wyniku czego doszło do kolizji. Chwilę po zdarzeniu motocykl zaczął się palić, świadkowie zdarzenia użyli gaśnic, aby stłumić płomienie.

Szczęśliwie młody motocyklista nie odniósł większych obrażeń, został przebadany na miejscu zdarzenia, nie było potrzeby hospitalizacji.

Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizja, rozbity pojazd został zepchnięty na pobocze, aby nie utrudniał ruchu. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Czytaj także - Policja w Zielonej Górze ma nowego psa. Ora patroluje już miasto (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u