Zielona Góra: Zagapił się na kolizję i uderzył w tył innej osobówki. Wszystko na oczach policjantów!

23 maj 2022
Autor: 
Zielona Góra: Zagapił się na kolizję i uderzył w tył innej osobówki. Wszystko na oczach policjantów! Redakcja

Dwie kolizje na ulicy Lwowskiej w Zielonej Górze w odstępie kilkunastu minut. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

W poniedziałek, 23 maja około godziny 17:40 na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej z Piaskową w Zielonej Górze doszło do kolizji samochodu osobowego marki Toyota z motocyklem. Na miejscu pracowały służby. Zdarzenie wyglądało poważnie, szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało. Niestety około godziny 18 doszło do kolejnej kolizji tym razem z udziałem dwóch osobówek.

Dwa samochody osobowe jechały ulicą Lwowską w kierunku ulicy Wrocławskiej. Na wysokości ulicy Piaskowej jezdnia była zwężona do jednego pasa z powodu poprzedniej kolizji. Niektórzy kierowcy zwalniali w celu zachowania ostrożności, czy też przepuszczenia pieszych na pasach.

Niestety manewru hamowania, który wykonywał kierowca Forda nie zauważył mężczyzna jadący Audi. Doszło do najechania na tył. Wszystko wydarzyło się na oczach policjantów. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało i już po chwili pojazdy zjechały na pobliski parking. 

Czytaj także - Taksówka wymusiła pierwszeństwa motocykliście w Zielonej Górze!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u