Ciężarówka wypadła z drogi na autostradzie A2. "Kierowca prawdopodobnie zasnął"

21 czerwiec 2022
Autor: 
Ciężarówka wypadła z drogi na autostradzie A2. "Kierowca prawdopodobnie zasnął" Straż Świebodzin

Poranne zdarzenie drogowe na autostradzie A2. Samochód ciężarowy wypadł z drogi, kierowca najprawdopodobniej zasnął!

We wtorek, 21 czerwca około godziny 5 rano na 62 kilometrze autostrady A2 w powiecie świebodzińskim doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego. Kierowca najprawdopodobniej zasnął podczas jazdy w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi zatrzymując się na nasypie przejścia dla zwierząt.

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrol policji oraz obsługa autostrady. Szczęśliwie kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Na czas wyciągania rozbitego pojazdu na jezdnię przez pomoc drogową, ruch w kierunku Warszawy został czasowo zablokowany. 

Czytaj także - Most kolejowy na Odrze w Nietkowicach ukończony. "To była wymagająca modernizacja"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u