Wypadek koło Gorzowa. Ranny motocyklista. Wezwano śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

24 czerwiec 2022
Autor: 
Wypadek koło Gorzowa. Ranny motocyklista Fot. OSP Kłodawa

Wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. Motocyklista wypadł z drogi w rejonie Kłodawy. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do gorzowskich służb w piątkowe popołudnie, 24 czerwca, tuż po godzinie 16:00.

Mężczyzna kierujący motocyklem jechał drogą wojewódzką nr 151 na odcinku Kłodawa - Barlinek. Nagle z niewyjaśnionych przyczyn na wysokości osady Mszaniec na prostej drodze motocyklista wypadł z drogi.

Ranny trafił do szpitala

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej z OSP Kłodawa, patrol policji z drogówki oraz naziemny zespół pogotowia. Ponadto do akcji wysłano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Poszkodowany motocyklista został opatrzony przez strażaków oraz medyków. Następnie został on przetransportowany do szpitala.

Wszystkie okoliczności i szczegóły wypadku ustala policja. Droga była całkowicie zablokowana, ale obecnie ruch odbywa się jednym pasem.

Przeczytaj też: Pogoda Lubuskie. IMGW znów zapowiada upały. Wydano ostrzeżenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u