Kto ukradł ładowarkę kołową pod Wschową? Jest nagroda - 30 tysięcy złotych

05 lipiec 2022
Autor: 
Kto ukradł ładowarkę kołową pod Wschową? Jest nagroda

Kradzież ładowarki kołowej w gminie Szlichtyngowa koło Wschowy. Jest nagroda za pomoc we wskazaniu miejsca postoju. To 30 tysięcy złotych.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 3 lipca, około godziny 3:40. Nieznany sprawca ukradł ładowarkę kołową Wacker Neuson WL 25 z miejscowości Zamysłów. Maszyna stała na boisku sportowym. Jej rok produkcji to 2020, natomiast numer seryjny 3070072.

- Ładowarka w momencie kradzieży miała przednią łychę. Na szybach bocznych oraz na tylnej szybie znajdowało się logo firmy. Wraz z ładowarką skradziono 2 łyżki do mini koparki, około 35 ciemnozielonych słupków ogrodzeniowych i podkłady gumowe w kolorze ceglastym - informuje Szymon Ludkiewicz z firmy Magic Garden.

Namierzono podejrzane auto, jest nagroda za pomoc

Poszkodowana firma ruszyła z poszukiwaniami na własną rękę. Na podstawie monitoringu namierzono podejrzane, srebrne auto marki Mercedes (kombi). Pojazd był widziany w okolicy boiska w nocy z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę, kiedy dokonano kradzieży.

- Ktokolwiek posiada informacje na temat powyższej koparki proszony o natychmiastowy kontakt z właścicielem pod nr 726 464 646 - podkreśla S. Ludkiewicz.

Wyznaczona została już nagroda za pomoc we wskazaniu miejsca postoju skradzionej ładowarki kołowej. To 30 tysięcy złotych.

Przeczytaj też: Trasa Aglomeracyjna w Zielonej Górze. Jak powinien przebiegać II etap? Będą konsultacje


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u