Festiwal muzyczny koło Lubska. Letnia Scena Stańczyka już 9 lipca

05 lipiec 2022
Autor: 
Festiwal muzyczny koło Lubska. Letnia Scena Stańczyka już 9 lipca Fot. Letnia Scena Stańczyka

Festiwal muzyczny w Mierkowie koło Lubska. Letnia Scena Stańczyka wystartuje już 9 lipca. Wystąpi dziesięć zespołów z całej Polski.

Rock, blues czy metal. Z takimi gatunkami muzycznymi będzie można obcować w sobotę, 9 lipca, na festiwalu "Letnia Scena Stańczyka". Impreza jest otwarta dla wszystkich i odbędzie się na prywatnej posesji pod adresem Mierków 15 koło Lubska.

W trakcie wydarzenia wystąpi łącznie dziesięć zespołów. To kapele z Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego, ale również z Wrocławia oraz Szczecina. Te będą grały od godziny 15:00 aż do samego rana.

- Żaden zespół nie ma osobnej garderoby. Będziemy spali w dwóch wielkich namiotach wojskowych na łóżkach polowych - informuje Radosław Suchobieski, jeden z organizatorów festiwalu.

Letnia Scena Stańczyka - "przepiękna przyroda i niesamowity klimat"

Festiwal muzyczny w Mierkowie znajduje się nad jeziorem. Dla uczestników wydarzenia przygotowany zostanie m.in. duży parking oraz food truck z własnej produkcji kiełbasą i kaszanką, a także wyrobami z dzika. Każdy będzie miał również możliwość rozbicia własnego namiotu.

- Wszyscy jesteśmy tam, aby sie wspólnie bawić z widzami przy ogniskach, dobrym jedzeniu i dobrej muzie. To wszystko chcemy ogarnąć w jedną noc - podkreśla R. Suchobieski.

Więcej szczegółów na plakacie poniżej:

Przeczytaj też: Trasa Aglomeracyjna w Zielonej Górze. Jak powinien przebiegać II etap? Będą konsultacje


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u