Kierowca ciężarówki śmiertelnie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Sulęcinie!

30 lipiec 2022
Autor: 
Kierowca ciężarówki śmiertelnie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Sulęcinie! Redakcja/Archiwum

Śmiertelny wypadek w Sulęcinie. Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił starszą kobietę na przejściu dla pieszych. 

Wszystko wydarzyło się w piątek, 29 lipca w godzinach porannych. Starsza kobieta, prowadząc rower przechodziła przez przejście dla pieszych w rejonie ronda Włodarczaka w Sulęcinie. Niestety kobieta została potrącona przez kierującego samochodem ciężarowym marki Man. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Niestety mimo szybkiej akcji ratowniczej życia starszej kobiety nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Czynności na miejscu śmiertelnego wypadku prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. Służby ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. 

To czwarty śmiertelny wypadek w województwie lubuskim od początku wakacji. W czterech zdarzeniach zginęło łącznie 6 osób. Do najtragiczniejszego w skutkach wypadku doszło w Dąbrówce Wielkopolskiej, gdzie w wyniku zderzenia samochodu osobowego z szynobusem zginęły trzy osoby


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u