Zaginął Krzysztof Ż. spod Krosna Odrzańskiego. Służby przeczesują Odrę

04 sierpień 2022
Autor: 
Zaginął Krzysztof Ż. spod Krosna Odrzańskiego Fot. KPP Krosno Odrzańskie

Zaginął Krzysztof Ż. 37-letniego mężczyzny spod Krosna Odrzańskiego szuka już policja i straż pożarna. Pomaga dron i psy tropiące.

W rejonie miejscowości Czarnowo koło Krosna Odrzańskiego trwają poszukiwania za Krzysztofem Ż. Ostatni raz 37-letni mężczyzna nawiązał kontakt telefoniczny z rodziną w środę, 3 sierpnia, tuż po godzinie 7:00. Od tej pory ślad po nim zaginął.

W działania zaangażowano krośnieńskich policjantów, których wspierają funkcjonariusze z okolicznych jednostek. W akcji są również strażacy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziś na miejsce przybyli dodatkowo m.in. strażacy z Zielonej Góry wchodzący w skład Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego "Południe".

- Do działań funkcjonariusze wykorzystują policyjnego drona, psy służbowe oraz łodzie - relacjonuje kom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Widziałeś mężczyznę? Poinformuj policję

W dniu zaginięcia 37-letni Krzysztof Ż. ubrany był w krótkie spodenki koloru czarnego z ciemno-siwymi plamami oraz czarno-grafitową koszulkę. Ponadto miał na sobie buty sportowe koloru granatowego z pomarańczowymi wstawkami.

- Jeśli ktokolwiek ma informacje, gdzie może przebywać mężczyzna lub jeśli widział osobę odpowiadającą rysopisowi proszony jest o pilny kontakt pod numerami 47 79 45 211 lub 112 - apeluje kom. Kulka.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Mężczyzna został odnaleziony, jest cały i zdrowy.

Przeczytaj też: Pościg za pijanym motorowerzystą koło Krosna Odrzańskiego. Miał 2 promile alkoholu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u