Tragedia w Łagowie koło Świebodzina. Wędkarz utonął w jeziorze

15 sierpień 2022
Autor: 
Tragedia w Łagowie koło Świebodzina. Wędkarz utonął w jeziorze Redakcja/archiwum

Śmierć nad wodą. Mężczyzna utonął w jeziorze w Łagowie koło Świebodzina. Ciało około 44-letniego mężczyzny wyłowiły służby. To miejscowy wędkarz.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do świebodzińskich służb ratowniczych w poniedziałek, 15 sierpnia, po godzinie 18:00.

- Świadkowie zaniepokoili się ubraniami pozostawionymi na brzegu - relacjonuje bryg. Marcin Bohuszko, rzecznik straży pożarnej w Świebodzinie.

Mężczyzna utonął w jeziorze

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Do działań zaangażowane zostało również Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ratownikom WOPR udało się namierzyć mężczyznę, jednak nie miał on funkcji życiowych. Ostatecznie przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

- Był to wędkarz, mieszkaniec Łagowa. Mężczyzna miał około 44 lata. Jego ciało zostało zabezpieczone do dalszych czynności - informuje sierż. sztab. Anna Gebauer ze świebodzińskiej policji.

Przeczytaj też: Nowy samochód gaśniczy dla strażaków z Międzyrzecza. Kosztował ponad 1,2 miliona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u