Potrącenie 38-letniej kobiety na DK92 pod Rzepinem. W akcji śmigłowiec LPR!

15 sierpień 2022
Autor: 
Potrącenie 38-letniej kobiety na DK92 pod Rzepinem. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Potrącenie kobiety na Drodze Krajowej numer 92 w rejonie miejscowości Boczów pod Rzepinem. W akcji śmigłowiec LPR!

W poniedziałek, 15 sierpnia około godziny 16:20 na Drodze Krajowej numer 92 w rejonie miejscowości Boczów pod Rzepinem doszło do potrącenia 38-letniej kobiety przez busa marki Renault Master. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek DK92

- Kobieta przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Została potrącona przez kierującego pojazdem Renault Master - podaje sierż. sztab. Klaudia Biernacka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie. 

Kobieta została uderzona lusterkiem bocznym pojazdu w głowę. W chwili przyjazdu służb poszkodowana była nieprzytomna. Ostatecznie po chwili 38-latka odzyskała przytomność i została przetransportowana do szpitala w Słubicach. 

Droga Krajowa numer 92 jest zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia!

Czytaj także - Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenia przed burzami z gradem


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u