Osobówka uderzyła w autobus (ZDJĘCIA)

02 wrzesień 2016
Autor: 

Renault Megane uderzył w zielonogórski autobus MZK. Samochód osobowy nie zauważył nadjeżdżającego autobusu i zderzył się z pojazdem.

Około godziny 9:30 zielonogórscy policjanci dostali zgłoszenie o kolizji przy ul. Zjednoczenia. Na miejscu okazało się, że kierujący samochodem Renault, jadąc od strony Przylepu i skręcając w ul. Dekoracyjną, nie zauważył autobusu MZK, który jechał aleją Zjednoczenia.

- Kierujący Renault Megane nie zauważył autobusu i uderzył w pojazd. Samochód odbił się od autobusu i wpadł na ciężarową Skanię. Zarówno kierujący autobusem MZK, jak i kierowca Skanii jechali prawidłowo – mówi nadkom. Małgorzata Stanisławska Rzecznik Prasowy Komendanta miejskiego Policji w Zielonej Górze.

Policja sprawdzi nagranie z kamer umieszczonych w autobusie. Nikomu nic się nie stało, ale policjanci odstąpili od mandatu i skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

Droga nie została zablokowana i jest przejezdna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u