Galeria NOVA Park zostanie rozbudowana

02 wrzesień 2016
Autor: 

O 10 tysięcy metrów kwadratowych dodatkowej powierzchni rozbudowane zostanie najpopularniejsza gorzowska galeria handlowa. Pierwsze prace rusza już niebawem, a zakończenie zaplanowano na 2020 rok.

Rozbudowa NoVa Park będzie przebiegać w dwóch etapach. Zakończenie pierwszego etapu, na który inwestor otrzymał już pozwolenie na budowę, jest planowane na 2018 rok. W rezultacie centrum zyska ok. 3 500 m kw. dodatkowej powierzchni handlowej.

W drugim etapie rozbudowy do użytku zostanie oddanych kolejne 6 500 m kw. powierzchni handlowej, a zakończenie inwestycji jest planowane na 2020 rok. Po rozbudowie łączna powierzchnia handlowa Regionalnego Centrum Handlowego NoVa Park wyniesie prawie 42 500 m kw. GLA. Dzięki rozbudowie centrum umocni swoją pozycję największej galerii handlowej w województwie lubuskim.

„Zakupy w NoVa Park cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców Gorzowa, jak również regionu. Dzięki rozbudowie nasi Klienci będą mieć dostęp do jeszcze szerszej oferty handlowej oraz znanych i lubianych marek międzynarodowych, niedostępnych dotąd na gorzowskim rynku” – mówi Anna Malarczyk - Arcidiacono, przedstawiciel firmy Futureal, właściciela NoVa Park.

NoVa Park zajmuje ważne miejsce na handlowej mapie regionu. Od momentu otwarcia w 2012 roku centrum odwiedziło ponad 16 milionów klientów, a obroty najemców stale wzrastają – w 2015 roku wzrosły o 12% w stosunku do 2014 roku. Przewidujemy, że po rozbudowie, zarówno frekwencja wynosząca teraz blisko 5 milionów rocznie, jak i obroty będą w dalszym ciągu wzrastały.

gorzowianin.com

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u