Zaginął Robert Thannhäuser spod Sulechowa. Mężczyzny szuka policja!

16 wrzesień 2022
Autor: 
Zaginął Robert Thannhäuser spod Sulechowa. Mężczyzny szuka policja! Policja Zielona Góra

Zaginął Robert Thannhäuser z miejscowości Górki Małe koło Sulechowa. Mężczyzna ostatni raz widziany był jak szedł w kierunku portu w Cigacicach.

W środę, 14 września około godziny 10 Robert Thannhäuser wyszedł z domu w miejscowości Górki Małe. Ostatni raz mężczyzna był widziany, jak szedł w kierunku portu w Cigacicach. W dniu zaginięcia 60-latek ubrany był w spodnie koloru ciemnoniebieskiego z lampasami koloru białego, szare skarpety, szary podkoszulek, letnią kurtkę z kapturem koloru beżowego i zimową kurtkę z kapturem koloru szarego.

Rysopis Robert Thannhäusera

Mężczyzna ma około 190 cm wzrostu; krępą sylwetkę; krótki, siwy zarost i włosy; oczy szare; prosty nos; uszy małe i przylegające; niepełne uzębienie. 

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Sulechowie pod numerem telefonu 47 7956411, Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze pod numerem telefonu 47 7952411 i 47 7952412 lub z numerem alarmowym 112.

Czytaj także - Jechał pod prąd trasą S3 w Lubuskiem. Mogło dojść do tragedii (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u