Lotnisko Zielona Góra z nowym zimowym kierunkiem. Z Babimostu polecimy do Taby w Egipcie!

17 wrzesień 2022
Autor: 
Lotnisko Zielona Góra z nowym zimowym kierunkiem. Z Babimostu polecimy do Taby w Egipcie! Fot. Port Lotniczy ZG

Itaka pierwszy raz w historii wprowadza zimowe połączenie lotnicze z lotniska Zielona Góra-Babimost do Taby w Egipcie

Biuro podróży Itaka we współpracy z PMA Aviation wprowadza zimowe rejsy czarterowe do egipskiej Taby. Pierwszy lot zaplanowany jest już na 21 grudnia bieżącego roku. Obecnie w ofercie biura podróży znajdują się dwa pięciogwiazdkowe hotele.

Zimowe loty z Babimostu

Pierwszy zimowy lot zaplanowany jest już na 21 grudnia a kolejny 28 grudnia i tak do 8 lutego 2023 roku. Najtańsza wycieczka kosztuje 2959 złotych od osoby, natomiast najdroższa to obecnie wydatek rzędu 4239 złotych za osobę. Średnia temperatura powietrza w Tabie w grudniu sięga około 22 stopni Celsjusza. 

Czytaj także - Zaginął Robert Thannhäuser spod Sulechowa. Mężczyzny szuka policja!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u