Zderzenie trzech pojazdów na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim! (ZDJĘCIA)

18 wrzesień 2022
Autor: 
Zderzenie trzech pojazdów na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim! Redakcja

Trzy samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Wprowadzono ruch wahadłowy.

W niedzielę, 18 września około godziny 16:40 na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim doszło do zderzenia z udziałem trzech samochodów osobowych marki BMW, Toyota oraz Audi. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chciał być romantyczny, ale nie pykło. Teraz ma spore problemy.

Wypadek DK27

BMW oraz Audi w wyniku zderzenia wypadły z jezdni i dachowały, rozbita Toyota zatrzymała się na poboczu. Pojazdami podróżowało łącznie osiem osób, wszyscy zdołali o własnych siłach opuścić rozbite pojazdy przed przyjazdem służb. Obecnie uczestnikom zdarzenia jest udzielana pomoc na miejscu. 

Czynności prowadzą zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. 

Utrudnienia DK27

Pojazdy zderzyły się na 43 kilometrze Drogi Krajowej numer 27 w pobliżu nowego ronda pod Nowogrodem Bobrzańskim. Służby wprowadziły ruch wahadłowy. 

Czytaj także - Śmiertelny wypadek na DK22 pod Kostrzynem. Trzy osoby zginęły!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u