Pożar samochodu w Kłodawie koło Gorzowa. Auto doszczętnie spłonęło (ZDJĘCIA)

21 wrzesień 2022
Autor: 
Pożar samochodu w Kłodawie koło Gorzowa Fot. Stoją! Gorzów/FB

Pożar w Kłodawie koło Gorzowa Wielkopolskiego. W ogniu stanął samochód osobowy. Pojazd doszczętnie spłonął.

Wszystko wydarzyło się w środę, 21 września, około godziny 9:30. Na placu 700-lecia w miejscowości Kłodawa doszło do pożaru samochodu osobowego marki Renault. Ogień pojawił się prawdopodobnie pod maską.

Do akcji wysłano miejscowych strażaków z OSP Kłodawa oraz samochód gaśniczy z Gorzowa Wielkopolskiego. W chwili przyjazdu pierwszego pojazdu na miejsce zdarzenia, osobówka była już całkowicie objęta ogniem.

Samochód doszczętnie spłonął

Strażacy rozwinęli tzw. linię szybkiego natarcia i przystąpili do akcji. Po kilkunastu minutach działań sytuacja pożarowa została opanowana. Niestety Renault nadaje się już tylko do kasacji.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Osoby podróżujące samochodem nie doznały żadnych obrażeń. Na czas działań ulica była całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Wielka akcja policji na drogach w Lubuskiem. Kontrole trzeźwości i prędkości (ZDJĘCIA)

Fot. OSP Kłodawa


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u