Lubuscy policjanci ćwiczyli technikę jazdy w trudnych warunkach

03 październik 2022
Autor: 
Lubuscy policjanci ćwiczyli technikę jazdy w trudnych warunkach Lubuska Policja

Lubuscy policjanci ćwiczyli technikę jazdy w trudnych warunkach. W ćwiczeniach brało udział 30 lubuskich funkcjonariuszy.

Funkcjonariusze pionu prewencyjnego i kryminalnego z województwa lubuskiego doskonalili swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Policjanci ćwiczyli kontrolowanie poślizgów, slalom jedynkowy, taktykę jazdy szosowej oraz techniki jazdy ofensywnej i sportowej.

Doskonalenie technik samochodem jazdy jest jednym z elementów działań szkoleniowych mających na celu podniesienie umiejętności policjantów zajmujących się pomocą ofiarom przestępstw „na legendę” w tym przestępstw „na wnuczka”. - podaje podinsp. Anna Księżak-Nowak z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach projektu „Fałszywy telefon – zagrożone oszczędności”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Programu Krajowego Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Czytaj także - Kobieta poszła na grzyby do lasu i się zgubiła. Pomogli jej policjanci!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u