Stawił się na komisariat kompletnie pijany! 31-latek sam przyjechał autem...

18 październik 2022
Stawił się na komisariat kompletnie pijany! 31-latek sam przyjechał autem... Lubuska Policja

Mężczyzna objęty policyjnym dozorem musiał stawić się na komisariat. 31-latek postanowił wypełnić swój obowiązek i pijany przyjechał autem do policjantów.

Wszystko wydarzyło się w piątek wieczorem, 14 października w Gorzowie Wielkopolskim. Do komisariatu policji przy ulicy Zygalskiego wszedł 31-latek i oznajmił dyżurnemu, że prokurator nałożył na niego dozór, przez co musi stawiać się w jednostce policji. Mężczyzna wręczył policjantowi swój dowód osobisty celem wylegitymowania i załatwienia sprawy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielonogórscy pięcioboiści jadą na Igrzyska

W trakcie czynności dyżurny nabrał podejrzeń co do stanu trzeźwości mężczyzny. Po chwili do pomieszczenia wszedł inny policjant, który z daleka widział, jak 31-latek wychodząc z auta wyrzucił papierosa. Funkcjonariusz chciał zwrócić mężczyźnie uwagę za niewłaściwe zachowanie. 

Pijany kierowca przyjechał autem stawić się na komisariat policji

Dyżurny stwierdził, że mężczyzna przyjechał na komisariat autem. Funkcjonariusz postanowił zbadać 31-latka alkomatem. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pijany noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty kierowania autem w stanie nietrzeźwości. 

Czytaj także - Zostań strażakiem w Słubicach. PSP szuka kandydatów do służby


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u