Zielonogórscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę BMW na trasie S3 koło Niedoradza. "Rozbił bank" - skomentowali mundurowi. To jednak nie wszystko.

Kompletnie pijany wsiadł za kierownicę i ruszył w miasto. Zatrzymała go policja, bo jego auto co chwilę gasło. Szybko wyszło na jaw, że nie był to jedyny problem.

Pił alkohol, ale mimo to wsiadł za kierownicę i ruszył w trasę. Miał do pokonania spory odcinek, ale wpadł w Dobiegniewie. Dalej już nie pojechał.

Policjanci z Zielonej Góry podsumowali świąteczny weekend w regionie. Mundurowi interweniowali 254 razy i zatrzymali 7 kierowców pod wpływem alkoholu oraz 3 pod wpływem narkotyków. Niechlubny rekordzista został zatrzymany w Świdnicy. 

Policyjna kontrola w centrum Zielonej Góry zakończyła się zatrzymaniem dwóch mężczyzn oraz odholowaniem ich pojazdu. Teraz pasażerowi i kierowcy grożą nawet trzy lata więzienia. 

Był pod wpływem alkoholu i prowadził samochód. Później chciał przekupić mundurowych. Policjanci byli bezwzględni.

Kompletnie pijany kierowca wiózł dwójkę swoich dzieci i dachował. Mężczyzna został zatrzymany. 

Groźne zdarzenie na Obwodnicy Południowej w Zielonej Górze. Pijany kierowca rozbił auto o bariery. W samochodzie znaleziono narkotyki!

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u