Kompletnie pijany kierowca wiózł dwójkę swoich dzieci i dachował. Mężczyzna został zatrzymany. 

Groźne zdarzenie na Obwodnicy Południowej w Zielonej Górze. Pijany kierowca rozbił auto o bariery. W samochodzie znaleziono narkotyki!

Pijany kierowca jechał wężykiem i stwarzał zagrożenie. Mężczyzna został zatrzymany przez policjanta, który jechał na służbę!

Kompletnie pijany kierowca zatrzymany w Zielonej Górze. Mężczyzna wydmuchał 3,2 promila!

Kierowcy w Sulechowie wystarczyło kilkanaście sekund na zdobycie 57 punktów karnych! 

Dwóch pijanych kierowców wpadło w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zielonogórska policja zapowiada cały dzień działań "trzeźwość".

Ta przejażdżka po Drodze Krajowej numer 29 mogła zakończyć się tragicznie. Pijany mężczyzna rozbił samochód o bariery. W aucie jechała pijana matka oraz trójka dzieci!

Mężczyzna objęty policyjnym dozorem musiał stawić się na komisariat. 31-latek postanowił wypełnić swój obowiązek i pijany przyjechał autem do policjantów.

Strona 1 z 13

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u