Awantura pijanych mężczyzn w Zielonej Górze. Jeden trafił do szpitala a drugi na izbę wytrzeźwień!

26 październik 2022
Autor: 
Awantura pijanych mężczyzn w Zielonej Górze. Jeden trafił do szpitala a drugi na izbę wytrzeźwień! Redakcja/Archiwum

Nocna awantura na jednym z osiedli w Zielonej Górze. Jeden z mężczyzn został ugodzony nożem i trafił do szpitala, drugi pojechał na izbę wytrzeźwień!

We wtorek, 25 października około godziny 23:10 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące bójki z udziałem dwóch mężczyzn na ulicy Rzeźniczaka. Na miejsce pilnie zostało skierowanych kilka policyjnych patroli. Funkcjonariusze już po chwili dotarli pod wskazany adres i zapanowali nad sytuacją. Konieczne było jednak wezwanie pogotowia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dzień Otwarty Notariatu w Zielonej Górze

Bójka Zielona Góra

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl pijani mężczyźni bili się przed jednym z bloków, w trakcie awantury jeden z nich wyciągnął nóż i zaatakował drugiego. Przybyli na miejsce policjanci opatrywali mężczyznę zranionego nożem do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. 

- Ugodzony nożem mężczyzna trafił do szpitala natomiast drugi mężczyzna został przewieziony do izby wytrzeźwień. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Czynności w tej sprawie prowadzą już zielonogórscy policjanci. 

Czytaj także - Uber w Zielonej Górze. Są kody rabatowe na przejazdy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u