Pożar ciężarówki na trasie S3 pod Nową Solą. Droga jest zablokowana!

15 listopad 2022
Autor: 
Pożar ciężarówki na trasie S3 pod Nową Solą. Droga jest zablokowana! Redakcja/Archiwum

Pożar ciągnika siodłowego na trasie S3 pod Nową Solą. W akcji trzy zastępy straży pożarnej. Występują utrudnienia w ruchu!

We wtorek, 15 listopada około godziny 19:30 na trasie S3 między węzłami Nowa Sól Południe - Nowa Sól Zachód doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Na czas akcji gaśniczej strażacy zablokowali jezdnię w kierunku Zielonej Góry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Okno Życia Zielona Góra. Dziś trafił tam miesięczny chłopiec ...

Pożar ciężarówki na trasie S3

Pożar wybuchł w ciągniku siodłowym, kierowca zdążył w porę opuścić pojazd i nie doznał żadnych obrażeń. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. Na czas działań jezdnia w kierunku Zielonej Góry została zablokowana. 

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Administracji utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 22. Kierowcy jadący w kierunku Zielonej Góry powinni zjechać z trasy S3 na węźle Nowa Sól Południe i kierować się DW 333 następnie DW 292 do Nowej Soli i ponownie wjechać na węźle Nowa Sól Zachód. 

Czytaj także - Tragiczny wypadek na krajowej "32" pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba nie żyje, są ranni (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u