Tragiczny wypadek na krajowej "32" pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba nie żyje, są ranni (ZDJĘCIA)

15 listopad 2022
Autor: 
Tragiczny wypadek na krajowej "32" pod Krosnem Odrzańskim Fot. M.Berger/PolskieDrogizello

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Krosna Odrzańskiego. Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy zostały ranne. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do krośnieńskich służb ratowniczych we wtorkowe popołudnie, 15 listopada, tuż po godzinie 15:40. Na 22-kilometrze krajowej "32" na wysokości miejscowości Wężyska doszło do wypadku drogowego.

- Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu udział brało pięć samochodów osobowych, pojazd ciężarowy oraz motorower - relacjonuje kom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Szpitalny oddział ginekologii, porodówki i neonatologii w Sulechowie bez lekarzy. Wypowiedzenie umowy o pracę złożyli prawie wszyscy lekarze. Sytuacja jest bardzo poważna ...

Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz jednostki OSP Bobrowice, OSP Wężyska i OSP Dąbie. Na miejsce przybyły także karetki pogotowia ratunkowego z Krosna Odrzańskiego oraz Gubina, a także patrole policji.

- W wyniku wypadku jedna osoba zginęła na miejscu. Ponadto poszkodowane zostały trzy osoby, które zostały przewiezione do szpitali - mówi kom. Kulka.


Poniżej relacja z miejsca wypadku. Dalsza część artykułu pod wideo:


Wypadek na DK32 - droga zablokowana

Droga krajowa nr 32 jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 20:00. Wkrótce na miejsce dojedzie prokurator, który wspólnie z policjantami będzie prowadził czynności zmierzające do ustalenia wszystkich przyczyn oraz okoliczności tragedii.

Godzina 21:10 - Krajowa "32" jest już całkowicie przejezdna

Przeczytaj też: Gorzów: Zaginął 31-letni Marcin. Trwa kolejny dzień poszukiwań (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u