Ciężarówka wpadła w poślizg na trasie S3. Droga zablokowana!

19 listopad 2022
Autor: 
Ciężarówka wpadła w poślizg na trasie S3. Droga zablokowana! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Samochód ciężarowy wpadł w poślizg na trasie S3 pod Gorzowem. Droga w kierunku Gorzowa jest zablokowana!

W sobotę, 19 listopada około godziny 20:40 na trasie S3 w rejonie miejscowości Jastrzębiec pod Gorzowem doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego z naczepą. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej, patrole policji oraz służbę drogową.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: Będzie Młodzieżowa Rada Miasta

Utrudnienia S3

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia w ciężarówce doszło do wycieku paliwa, trwa akcja służb. 

Pojazd całkowicie zablokował jezdnię w kierunku Gorzowa. Policja wprowadziła objazdy przez tzw. starą trójkę. Kierowcy jadący od Szczecina muszą zjechać na węźle Myślibórz.

To kolejne zdarzenie z udziałem pojazdu ciężarowego na trasie S3 w ostatnich godzinach. Kilka godzin wcześniej ciężarówka wpadła w poślizg i zablokowała przejazd w kierunku Szczecina. 

Trudne warunki do jazdy

Po intensywnych opadach śniegu, które wystąpiły w ostatnich godzinach na północnym obszarze województwa lubuskiego wciąż występują trudne warunki do jazdy. Na jezdni prócz śniegu i błota pośniegowego może występować także oblodzenie. Kierowcy! Noga z gazu!

Czytaj także - Nowe wozy gaśnicze i sprzęt dla strażaków OSP z gminy Szprotawa (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u