Trzy zastępy straży pożarnej na os. Pomorskim w Zielonej Górze. Co się stało?

19 listopad 2022
Autor: 
Trzy zastępy straży pożarnej na os. Pomorskim w Zielonej Górze. Co się stało? Redakcja.Archiwum

Trzy zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane pod jeden z bloków na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Co się tam wydarzyło?

W sobotę, 19 listopada około godziny 18:30 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące niezidentyfikowanego zapachu na klatce schodowej w jednym z bloków na osiedlu Pomorskim. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 przy ulicy Sulechowskiej.

Po kilku minutach od zgłoszenia zastępy straży były już pod wskazanym adresem. Sprawdzona została klatka schodowa w wieżowcu, na której strażacy wyczuli zapach spalenizny. Okazało się, że doszło do pożaru niewielkiej ilości śmieci w pionie instalacyjnym bloku. Ogień został błyskawicznie ugaszony.

- Nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Czytaj także - Nowe wozy gaśnicze i sprzęt dla strażaków OSP z gminy Szprotawa (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u