Zaginął Łukasz Kuciewicz ze Świebodzina. Trwa akcja poszukiwawcza

19 listopad 2022
Autor: 
Zaginął Łukasz Kuciewicz ze Świebodzina. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. KPP Świebodzin

Zaginął Łukasz Kuciewicz. Policja prowadzi akcję poszukiwawczą. 38-letni mieszkaniec Świebodzina wyszedł z domu i ślad się po nim urwał.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 19 listopada. Około godziny 2:00 Łukasz Kuciewicz wyszedł z domu przy ulicy Za Groblą w Świebodzinie. Od tamtej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania.

- Mężczyzna nie podał informacji, dokąd się udaje. Do tej pory nie nawiązał również kontaktu z rodziną - informuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Widziałeś 38-latka? Poinformuj policję

W działania poszukiwawcze zaangażowali się już policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

- W przypadku zauważenia osoby odpowiadającej rysopisowi, prosimy o kontakt ze świebodzińską policją pod numerem 47 79 35 211 lub numerem alarmowym 112 - apeluje asp. Ruciński.

W chwili zaginięcia mężczyzna miał być ubrany w ciemną kurtkę, spodnie bojówki oraz buty trzewiki. Ponadto miał posiadać ze sobą skórzany, brązowy plecak.

Aktualizacja: 38-letni mężczyzna został odnaleziony

Przeczytaj też: Policjanci z Zielonej Góry szkolili się z pierwszej pomocy. "To trzeba doskonalić" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u