Wypadek w Zielonej Górze. Czołowe zderzenie osobówek (ZDJĘCIA)

09 grudzień 2022
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Czołowe zderzenie osobówek Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Dwie osoby zostały poszkodowane w czołowym zderzeniu dwóch osobówek. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

Zgłoszenie do zielonogórskich służb ratowniczych wpłynęło w piątkowe przedpołudnie, 9 grudnia, tuż przed godziną 14:00. W Zawadzie (dzielnica Nowe Miasto) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Audi jechał w kierunku centrum miasta. Nagle z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod prawidłowo jadącego Volkswagena. Pojazdy zderzyły się czołowo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tragiczny wypadek w Nowy Rok. Zginęło ...

Dwie osoby poszkodowane

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wezwano również zespoły pogotowia ratunkowego.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Jedna z Audi została już przetransportowana do szpitala. Druga również prawdopodobnie uda się do lecznicy w celu wykonania szczegółowych badań.

Ruch na ul. Zawada - Zielonogórska odbywa się wahadłowo.

Przeczytaj też: Atak nożem w szkole w Szprotawie. Ranny uczeń. "Sprawa dotyczy osób nieletnich"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u