Mężczyzna spadł z dachu galerii w Zielonej Górze. Ranny trafił do szpitala!

11 grudzień 2022
Autor: 
Mężczyzna spadł z dachu galerii w Zielonej Górze. Ranny trafił do szpitala! Redakcja/Archiwum

Mężczyzna spadł z dachu galerii handlowej w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala!

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 11 grudnia około godziny 3 w nocy. Mężczyzna postanowił wejść na dach galerii handlowej przy ulicy Pod Topolami w Zielonej Górze. Niestety podczas spaceru po dachu budynku mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn stracił równowagę i spadł. Świadek upadku z wysokości poinformował służby.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Poszkodowanym mężczyznom szybko zajęli się ratownicy medyczni. Ranny został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł badania. 

Sprawą zajmuje się zielonogórska policja. Funkcjonariusze będą ustalać, w jaki sposób mężczyzna dostał się na dach użytkowanego budynku.

Czytaj także - Jutro oficjalne otwarcie Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u