Zaginął Józef B. ze wsi koło Kargowej. 59-latka szuka już policja (ZDJĘCIA)

11 grudzień 2022
Autor: 
Zaginął Józef B. ze wsi koło Kargowej Fot. KMP Zielona Góra

Zaginął Józef B. 59-latek pojechał do swojego kolegi, a następnie odjechał z dwoma nieznanymi mężczyznami. Policja prowadzi akcję poszukiwawczą.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 9 grudnia, około godziny 11:00. Mieszkaniec wsi Stary Jaromierz w gminie Kargowa wyszedł z domu i pojechał rowerem do oddalonej o kilka kilometrów Kopanicy w województwie wielkopolskim. Tam odwiedził swojego kolegę.

- Z domu znajomego w godzinach popołudniowych odjechał nieustalonym pojazdem z dwoma nieznanymi mężczyznami w nieznanym kierunku. Józef B. nie powrócił do miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Widziałeś 59-latka? Poinformuj policję

Dziś, 11 grudnia, do Komisariatu Policji w Sulechowie zgłosili się najbliżsi 59-letniego Józefa B., którzy złożyli zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny. Mundurowi od razu rozpoczęli akcję poszukiwawczą.

- Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionego, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 47 795 64 11 lub 47 795 64 38, osobisty w komisariacie przy ul. Marii Konopnickiej 15 w Sulechowie lub mailowy dyżTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Stanisławska.

W dniu zaginięcia Józef B. miał być ubrany w czarną, zimową czapkę materiałową oraz zimową kurtkę koloru granatowego z szarymi wstawkami i logiem marki Adidas na piersi. Ponadto miał posiadać szare, sportowe spodnie materiałowe oraz szare buty sportowe.

Aktualizacja: Koniec poszukiwań. Mężczyzna został odnaleziony.

Przeczytaj też: Partner brutalnie skatował swoją kobietę we wsi Borowe. Ciężko ranna zmarła w szpitalu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u