Wypadek na krajowej "32" koło Gubina. Trzy osoby zostały poszkodowane. Droga zablokowana

30 grudzień 2022
Autor: 
Wypadek na krajowej "32" koło Gubina. Dwie osoby zostały ranne Redakcja/archiwum

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. W zderzeniu trzech samochodów osobowych poszkodowane zostały trzy osoby. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do krośnieńskich służb ratowniczych w piątkowe popołudnie, 30 grudnia, tuż po godzinie 17:15. Na 8-kilometrze krajowej "32" na wysokości miejscowości Bieżyce w rejonie Gubina doszło do wypadku.

- W zdarzeniu udział biorą trzy samochody osobowe. To Mercedes, Volkswagen oraz Audi - relacjonuje kom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Trzy osoby poszkodowane

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Gubina oraz jednostkę OSP Bieżyce. Przybyły także zespoły pogotowia ratunkowego i patrole policji.

- W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Kierujący Mercedesem został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze, natomiast pasażerka do szpitala w Żarach. Ponadto do żarskiego szpitala przewieziono kierowcę Volkswagena - informuje kom. Kulka.

Wypadek na DK32 - droga zablokowana

Droga krajowa nr 32 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Objazd wytyczono przez Gubin oraz Bieżyce. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 22:00.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia będzie ustalać teraz policja. Wiadomo, że kierowcy pojazdów są trzeźwi.

Przeczytaj też: Akcja celników na bazarach w Lubuskiem. Zabezpieczono blisko 1,7 tysiąca podrobionych ubrań


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u