Szlichtyngowa: Zatankował paliwo i odjechał bez płacenia. Rozpoznajesz go?

04 styczeń 2023
Autor: 
Szlichtyngowa: Zatankował paliwo i odjechał bez płacenia. Rozpoznajesz go? Fot. KPP Wschowa

Policja we Wschowie szuka mężczyzny, który na stacji benzynowej w miejscowości Szlichtyngowa zatankował paliwo i odjechał. Mundurowi pokazali jego wizerunek.

Wszystko wydarzyło się 15 grudnia 2022 roku, jednak wschowska policja dopiero teraz zdecydowała o opublikowaniu wizerunku sprawcy.

W Szlichtyngowej w czwartkową noc o godzinie 1:24 na stację paliw przyjechał kierujący samochodem osobowym marki Saab. Mężczyzna ustawił się pod jednym z dystrybutorów i zatankował za kwotę 150 złotych. Po wszystkim nie płacąc za paliwo, mwsiadł do auta i odjechał w nieznanym kierunku.

Policja szuka mężczyzny

Wizytę złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. Policja apeluje, aby każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, skontaktował się z funkcjonariuszami pod numerami telefonów 47 79 43 230 lub 47 79 43 211 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

- Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w jego identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość - podkreśla kom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie.

Przeczytaj też: 870 misji lubuskich śmigłowców LPR w 2022 roku. Sprawdź, jaka załoga latała najczęściej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u