Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Ogień pojawił się w mieszkaniu. Jedna osoba została poszkodowana

04 styczeń 2023
Autor: 
Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Ogień pojawił się w mieszkaniu Fot. Czytelnik

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. W bloku przy ulicy Walczaka prawdopodobnie zapalił się klimatyzator. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w środę, 4 stycznia, po godzinie 19:10. Straż pożarna w Gorzowie Wielkopolskim odebarła zgłoszenie o pożarze w bloku przy ulicy Walczaka. Ogień pojawił się w jednym z mieszkań na siódmym piętrze. Z lokalu wydobywało się spore zadymienie.

Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Przybyły trzy samochody gaśnicze oraz drabina mechaniczna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Jedna osoba została poszkodowana

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne udali się po klatce schodowej do wskazanego lokalu. Jednocześnie rozstawiona została drabina, która podjechała pod balkon mieszkania.

- W mieszkaniu doszło prawdopodobnie do pożaru klimatyzatora, zadymienie przedostało się do mieszkań na wyższych kondygnacjach - relacjonuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

W wyniku zdarzenia lekko poszkodowana została jedna osoba. To mężczyzna, który został przekazany w ręce zespołu pogotowia ratunkowego. Medycy zdecydowali o przetransportowaniu go do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Przeczytaj też: Pogoda Lubuskie. Cyklon Axel przyniesie silne porywy wiatru. Są ostrzeżenia IMGW


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u