Śmiertelny wypadek w Skwierzynie. Zginął pasażer, kierowca trafił do szpitala. W akcji LPR!

07 styczeń 2023
Autor: 
Śmiertelny wypadek w Skwierzynie. Zginął pasażer, kierowca trafił do szpitala. W akcji LPR! Redakcja/Archiwum

Śmiertelny wypadek w Skwierzynie. Samochód osobowy dachował na łuku drogi. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga została ranna!

W sobotę, 7 stycznia około godziny 19 na ulicy Bledzewskiej w Skwierzynie doszło do dachowania samochodu osobowego marki Volkswagen Golf. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Śmiertelny wypadek Skwierzyna

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi ścinając barierki i dachował w rowie. Osobówka została poważnie uszkodzona. Pojazdem podróżowały łącznie dwie osoby. - Jedna osoba poniosła smierć na miejscu, druga trafiła do szpitala - podaje bryg. Dariusz Rzepecki, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Miedzyrzeczu. Ze wstępnych informacji wynika, że zginął pasażer.

Czynności na miejscu wypadku prowadzą obecnie międzyrzeccy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze będą wyjaśniali przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Ulica Bledzewska jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Czytaj także - Policjanci w 30 minut odzyskali skradzionego w Gorzowie busa!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u